Студенти ПІМу відзначили День української мови

2v12 листопада у Мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія» студенти другого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» виступили з промовами на тему «Що для мене значить рідна мова?». Показове заняття проходило в рамках навчального курсу «Риторика».  Захід приурочений до святкування Дня української мови, яке відзначали 9 листопада.

Студенти розповіли, що вони розуміють під поняттям «рідна мова», яке вона має значення для суспільства, посилаючись на думки відомих письменників і поетів. Документознавці також виразили свою любов і повагу до рідної мови у піснях – «Це мій рідний край», «Все буде добре». А колориту і вишуканості додавало розмаїття вишиванок.

Заступник декана з навчально-виховної роботи, старший викладач, кандидат філологічних наук Юлія Петрівна Маслова подякувала юним ораторам і побажала молодому поколінню стати рушійною силою, яка буде розбудовувати нашу державу, сприяти її розквіту.

Ольга ШКРІБЛЯК