Відбувся VII Регіональний фестиваль соціальної реклами

rekl119 листопада в Національному університеті «Острозька академія» відбувся VII Регіональний фестиваль соціальної реклами. Цьогоріч темою фестивалю була «Культурна ідентичність: ми, країна, світ». Конкурс проходив в межах таких номінацій: «Телевізійна реклама», «Друкована реклама», «Постери для зовнішньої реклами та плакати», «Інтернет-реклама», «Рекламна фотографія», «Радіореклама», «Альтернативна реклама» та «Відеореклама».

До складу журі увійшли кандидат політичних наук, доцент Рибак Андрій Ігорович, кандидат філологічних наук, доцент Маслова Юлія Петрівна, менеджер з реклами в рекламній агенції «Піар-Лайн» Сергатюк Юлія Володимирівна, кандидат історичних наук, старший викладач Охріменко Ганна Валеріївна та старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Прасюк Оксана Валентинівна.

На фестивалі було представлено 8 проектів, а саме:

1.  Проект «We are united – Ми єдині» представили студентки 2 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Волошук Тетяна, Суворова Христина та Підвальна Вікторія. Номінація – «Постер для зовнішньої реклами».

2. Студенти 2 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Бойко Максим, Лігун Тарас та Шемчук Максим репрезентували проект під назвою «Українська кухня в світовому масштабі». Номінація – «Інтернет-реклама».

3.  Проморолик від представників Селезького університету.

4. Документознавці Бурчак Ольга, Губеня Владислав та Малюта Тетяна представили проект під назвою «Тарас Григорович Шевченко – геній України!» в номінації «Телевізійна реклама».

5.  У цій же номінації Онисковець Ірина, Закашевська Юлія та Кравчук Катерина репрезентували проект «Будь у тренді – одягни вишиванку!»

6.  Студенти 4 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Балабух Олена, Павловський Любомир та Толстих Мар’яна підготували проект «Не вагайся! Будь українцем!» у номінації «Радіореклама, банерна реклама».

7. Другокурсники Покотило Юлія, Поліщук Альона та Штейбарт Христина представили проект «Welcome to Ukraine: українська гостинність». Номінація – «Альтернативна реклама».

8. Гуменюк Дарія, Максимчук Аліна та Свирид Дмитро у номінації «Відеореклама» представили відеороботу «Великі українці, які змінили світ».

Упродовж фестивалю свої творчі виступи представляли Анастасія Мельник, Сергій Дорош, Максим Маслюківський та В’ячеслав Бондар.

У підсумку конкурсу переможцем став проект «Будь у тренді – одягни вишиванку!», друге місце посіла відеоробота «Welcome to Ukraine: українська гостинність». Третє місце посів проект «Не вагайся! Будь українцем!».

Крім того гран-прі фестивалю здобув проект «Великі українці, які змінили світ», а приз глядацьких симпатій виборов проект-переможець – «Будь у тренді – одягни вишиванку!». Також Сергатюк Юлія відзначила проект «We are united – Ми єдині».

Ольга ШКРІБЛЯК