Студентки факультету ПІМ взяли участь у проекті “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”

Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту долучились до роботи проекту Місцевий розвиток орієнтований на громаду (МРГ). Цей проект у третій фазі продовжує співпрацю з Національним університетом «Острозька академія».

В університеті вже запроваджено курс «Сталий розвиток суспільства», який знайомить студентів з принципам сталого розвитку при активній ролі громад. Крім того, щороку студенти мають можливість стажуватись у Рівненському обласному ресурсному центрі громад.

Студентки спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність” Олена Паліюк та Марія Химера вже втретє виявили бажання долучилися до заходів проекту.  Тож починаючи з 8 грудня практикантки ознайомилися з методикою відбору до МРГ-3 сільських/селищних рад: критеріями та принципами ранжування громад на основі поданих ними анкет. Подальша допомога полягала в аналізі 124 заявок з 8-ми районів області й визначенні 32 потенційних партнерів МРГ-3.

Оскільки спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність» передбачає вивчення системи державного управління, студентки виявили бажання відвідати засідання комісії Рівненської обласної ради з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій.

Джерело: РО РЦРГ