Практика міжнародної співпраці факультету політико-інформаційного менеджменту

shkolenia

22 січня 2015 року в м. Рівне стартував спільний польсько-український проект з підвищення кваліфікації державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування Рівненщини.

В межах співпраці Національного університету «Острозька академія» з Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora (Пултуськ, Польща) викладачі факультету політико-інформаційного менеджменту розпочали роботу у проекті з підвищення кваліфікації службовців Рівненщини.

Курси передбачають щомісячні сесії (3-4 дні), під час яких науковці-практики з Польщі та України читатимуть спеціалізовані курси для державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування області.

Першим з Острозької академії до реалізації спільного проекту долучився кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності, докторант Академії муніципального управління Сергій Штурхецький, прочитавши лекції та семінари з проблематики участі та залучення громад до локальних та регіональних управлінських процесів та розвитку територій.

Продовжуючи лекційну естафету, кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Олена Шершньова означила специфіку зв’язків з громадськістю в системі органів публічного управління, зосередившись на практиці реалізації Законів України «Про інформації», «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян».

«Мені як лектору було надзвичайно приємно почати працювати з людьми-практиками, які щоденно беруть участь у житті своєї територіальної громади. Спільний полілог дозволяє краще розуміти та організовувати управлінські процеси на локальному та регіональному рівнях, а також удосконалювати компетенції службовців органів державного управління та місцевого самоврядування. Така ж міжнародна науково-практична співпраця факультету є унікальним і актуальним обміном досвідом», – зазначила Олена Шершньова.