Студенти ПІМу розповіли про свої наукові досягнення

pim5_b

Факультет політико-інформаційного менеджменту організував Міждисциплінарну науково-практичну конференцію «Актуальні питання соціально-політичних наук: політологія, психологія, документознавство та інформаційна діяльність». Захід проходив 3-го березня в аудиторії № 8.

Конференція є традиційною, адже вона вже п’ята по рахунку. Її започаткував покійний Андрій Рибак, тому зустріч розпочали хвилиною мовчання, вшанувавши екс-декана факультету ПІМ.

«Для чого взагалі організовуються ці конференції? Це — апробація ваших наукових результатів. Так, як ви знаходитись в науково-дослідному університеті, то відповідно займаєтесь дослідженнями. Вони, в свою чергу, мають бути показані світу або хоча б тим, хто цим також цікавиться. Так ви маєте змогу реалізовувати свій потенціал»,

розповідає про важливість зустрічі декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

«Що собою являє наука? В першу чергу, це — пошуки відповідей на запитання, прагнення знайти достовірну інформацію,

говорить заступник декана з наукової роботи Оксана Матласевич.

На цій зустрічі зібрані науковці з трьох галузей: політологія, психологія, документознавство та інформаційна діяльність. Певною мірою це об’єднує. Також це дає змогу нам всім розширити бачення тих всіх подій, які відбуваються в суспільстві».