Новообраним головою Рівненської обласної ради став випускник факультет політико- інформаційного менеджменту!

korniychuk1_b

В Острозькій академії 14 березня відбулася Інавгурація новопризначеного голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука — випускника університету.

Ректор Ігор Пасічник під час вітального слова наголосив, що Олександр Корнійчук — єдиний студент та випускник Острозької академії, який при врученні диплому магістра отримав найвищу нагороду Острозької академії — срібну медаль «Князь Василь-Костянтин Острозький».

На згадку про посвяту в Альма-матер Ігор Демидович подарував Олександрові Корнійчуку Біблію, аби високі духовні та моральні цінності цієї Першокниги супроводжували новообраного голову упродовж життя.

korniychuk4_b

Олександра Васильовича привітав протектор Національного університету «Острозька академія», член Наглядової ради НаУОА, Академік Острозького академічного Братства Роман Василишин.

«Олександр Корнійчук — людина, яку я надзвичайно поважаю. Упевнений, що він виконає свої обов’язки з гідністю й на благо української держави»,

зауважив Роман Данилович.

Від студентської спільноти пана Олександра привітав Голова Братства спудеїв НаУОА Михайло Онуфер:

«Переконаний, що Ви зможете з честю і професіоналізмом представити Острозьку академію на цій посаді. Щастя, успіхів, процвітання і плідної праці».

«Батьки передали мене в руки Острозькій академії. У цих стінах і розпочалося моє справжнє доросле життя. Я розумію, що зараз на мене покладається велика відповідальність. Докладу всіх зусиль, щоб не заплямувати, не зганьбити ім’я академії. Слово Ігоря Демидовича є для мене батьківським»,

звернувся під час інавгураційної промови до академічної громадськості Олександр Корнійчук.

Нагадаємо, що Олександр Корнійчук у 2004 році закінчив факультет політико-інформаційного менеджменту, кандидат наук із державного управління. У студентські роки Олександр проявив блискучі організаторські й лідерські якості — був три терміни головою студентської громадської організації «Братство спудеїв», також працював фахівцем у редакційно-видавничому відділі та відділі зв’язків із громадськістю НаУОА.