Нагородження переможців конкурсу-конференції наукових робіт на факультеті політико-інформаційного менеджменту

DSC_1368

У Національному університеті «Острозька академія» на факультеті політико-інформаційного менеджменту відбулося нагородження студентів, які стали переможцями та лауреатами конференції-конкурсу наукових робіт за темою: «Глобальне управління: інноваційні можливості та перспективи».

«Дуже приємно, що наш факультет попереду у міжнародній діяльності. Конкурс засвідчив про високу якість наукових робіт наших студентів. Він є потужним мотиватором для наукової діяльності. Сподіваюся, що це стане традицією і у наступних роках кількість робіт лише зростатиме»

Зазначає у вітальному слові заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент, кандидат філологічних наук Маслова Юлія Петрівна.

Конференцію було проведено за ініціативи Інституту глобальних стратегій управління, що функціонує на базі академії з 2012 року. Його метою є встановлення та налагодження зв’язків з іншими вищими навчальними закладами не лише українськими, а й закордонними. Також співпраця із науковими установами, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями та об’єднаннями у сфері наукових досліджень та навчальних інновацій. Керівником інституції є Руденко Ольга Мстиславівна, доктор наук з державного управління, професор.

Координатором заходу стала кандидат історичних наук, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Охріменко Ганна Валеріївна.

«Цей науковий конкурс започаткував діяльність міжнародної наукової школи «Global governance». Оголошувався конкурс, що складався з двох турів. Було подано понад 20 робіт і 7 з них пройшли до другого туру. За результатами обговорення комісії до складу якої входили працівники Інституту було вибрано 3 переможці і 4 лауреати, що були нагороджені відзнаками та цінними призами. Всі роботи допущені до публікації у науковому альманасі «Global world». Публікація у міжнародних виданнях дозволяє студентам співпрацювати із відомими університетами. Це уже було апробовано багатьма науковцями. Студент має показати якою мірою він займається науковою діяльністю»,

говорить керівник науково-організаційного напряму Інституту глобальних стратегій управління, кандидат історичних наук Охріменко Ганна Валеріївна.

Нагородження студентів було наповнене урочистістю. Спочатку члени організаційної комісії привітали учасників і розповіли їм про подальші перспективи, а пізніше відбулося вручення грамот та призів.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце – Якубовська Олена, студентка магістеріуму спеціальності «Документознавство та інформаціна діяльність»;

2 місце  –  Леник Євгеній, студент четвертого курсу спеціальності «Політологія»;

3 місце – Пастух Юлія, студентка четвертого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»;

Лауреати конкурсу:

Колошва Юлія,студентка четвертого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»;

Гоменюк Андрій, студент четвертого курсу спеціальності «Політологія»;

Климець Наталія, студентка четвертого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»;

Бородавко Наталія, студентка четвертого курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

«Цей конкурс є дуже важливим для мене. Він відкриває нові можливості і перспективи. Це цінний досвід, що дає змогу ще плідніше працювати у науковій діяльності. Сподіваюся, що подібні проекти і надалі проводитимуться на базі нашого університету»,

– ділиться враженнями лауреат конкурсу, студент четвертого курсу спеціальності «Політологія» Гоменюк Андрій.

DSC_1314

Варто зазначити, що міжнародна наукова школа «Global governance» у рамках якої проводилася конференція сприяє активізації розвитку наукових здібностей молоді та формування майбутніх дослідників у сфері фундаментальних та прикладних досліджень. Конкурси ж мотивують студентів і надихають їх на клопітку роботу у науковій діяльності.

«Це не є одноразовою подією. Ми плануємо проводити цей конкурс щорічно»,

наголошує координатор проекту Ганна Охріменко.

Також під час заходу відбулася презентація Міжнародної академії наук і вищої освіти (Лондон, Великобританія) з метою підписання угоди про співпрацю із «Острозькою академією». Студенти дізналися про проект GISAP, що має на меті об’єднати вчених-аналітиків (дослідників) із різних країн і надати їм можливості для самоорганізації комунікацій, популяризації їх наукових досліджень, ідей та інновацій.

Мар‘яна Дзятко