Павло Ліпський: «Сміх, витримка та креативність творять дива»

szrlnltaplk

На факультеті політико-інформаційного менеджменту було обрано нового студентського декана. Ним став студент 3 курсу, спеціальності «Політологія» Павло Ліпський. Хлопець радо розповів нам про цікаві речі із його життя, що тісно поєдналися з «Острозькою академією».

-Розкажи трішки про себе, звідки родом?

Я, Ліпський Павло Віталійович. Народився у 12 травня, 1996 року у м. Рівному. Ходив у дитячий садочок. Маю двох чудових батьків. Навчався у школі «Центр надії» (поглиблене вивчення англійської мови), що у м. Рівному. Дуже люблю футбол, фільми, радість і долю. Улюблений фільм – «Зоряні війни», що є дуже важливо.

-Чому обрав ОА? Чи подобається тобі тут навчатися?

Обрав ОА, тому що хотілося віднайти хоч якусь самостійність, отримати незалежність від батьків. Також і через те, що незалежність-незалежністю, але Рівне і домівочка все ще не зовсім далеко на випадок усіляких форс-мажорів. Подобається вчитися тут і навіть дуже, бо люди тут хороші, так, і весело!

-Чому вирішив бути студдеканом? Що тебе змотивувало брати участь у виборах?

Мотивувало перш за все те, що я все життя був досить активною людиною, проте на 1-му курсі в академії я особливо активністю не відзначався (на жаль), так що потрібно надолужувати, як мінімум, ну і плюс хочу принести ще більше креативу нашому славному факультету політико-інформаційного менеджменту і згуртувати його так, щоб ми були найпотужнішою факультетською структурою в «Острозькій академії» на довгі роки.

-Що плануєш змінити у житті факультету?

Як уже сказав, перш за все додати неординарності та креативності факультету, аби він виділявся серед інших і щоб «Острозька академія» завжди асоціювалася у всіх людей перш за все з нашим факультетом. Також завжди активно взаємодіяти зі студентами, підтримуючи їхні ініціативи, тому що, як на мене, цього на даний момент, на жаль, нашому факультету не вистачає.

-З яким гаслом ідеш по життю?

Не люблю особливо цитувати когось стосовно гасла, адже у мене завжди і у самого файно виходило імпровізувати на рахунок усього. Тому я сказав би так: «Сміх, витримка та креативність творять дива».

Хочеться побажати Павлу вдалої та плідної праці на благо рідного факультету. Нехай фортуна завжди буде з ним, супроводжуючись його ентузіазмом та щирістю.

Мар’яна Дзятко