Факультет ПІМ здобув ІІ місце в спартакіаді «Здоров’я – 2016»

IMG_20160608_180306

Студентська рекреація сягає традицій, які існували в Острозькій академії ще з XVI століття. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї «Волинських Афін» намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Сьогодні рекреація в Острозькій академії перетворилася на яскраве шоу, що поєднує в собі азарт спортивних змагань та естетику творчих номерів. Це свято є завершальним етапом щорічної спартакіади здоров’я та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя.

Цьогорічне свято спорту та здоров’я відбулося в Національному університеті «Острозька академія» 8 червня. «Рекреація -2016» була присвячена до 440-річчя заснування академії і зібрала на території університетського спортивного комплексу чимало студентів, викладачів та гостей академії.

IMG_20160608_172222

Проректор з навчально-виховної роботи проф. Руслана Каламаж нагородила найкращих спортсменів року. Ректор Національного університету «Острозька академія» вручив подарункові сертифікати за перше, друге і третє місце на суму десять, шість і чотири тисячі гривень відповідно.

Загальну перемогу у спартакіаді «Здоров’я» здобув економічний факультет НаУОА. Друге місце посів факультет політико-інформаційного менеджменту, третю сходинку здобули студенти Інституту права імені І. Малиновського.

«Цього року спартакіада «Здоровя» мала особливу атмосферу. Це було справжнє свято спорту та здоровя. За кожен клаптик точилася запекла боротьба. Пишаюся своєю факультетською командою, яка не тільки показала волю до перемоги, а й показала прогрес у порівнянні з минулорічними змаганнями. Минулого року ми здобули ІІІ місце. Дякую викладачу кафедри документознавства Віталію Бондару за спортивну опіку нашої команди та нашим спонсорам ТМ «Inter-Beton» за спортивну форму. Сподіваюся що наступного року ми будемо святкувати перемогу за здобуте І місце», – ділиться враженнями декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

IMG_20160608_163654