Відбувся шаховий турнір “Гросмейст ПІМу” за сприяння випускника факультету Муляра Володимира

Змагання з шахів під назвою “Гросмейст ПІМу” відбулися у стінах Національного університету «Острозька академія» 28 листопада 2017 року. Ініціаторами змагання виступили старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності, кандидат наук з державного управління Віталій Дмитрович Бондар та спортивний куратор факультету, завідувач кафедри фізичного виховання Геннадій Володимирович Стадніков. Шаховий турнір став можливий завдяки організаційній та фінансовій підтримці випускника спеціальності «Політологія», депутата Рівненської обласної ради Володимира Степановича Муляра.

Участь у змаганнях взяли не тільки студенти, а й самі викладачі. Турнір тривав протягом трьох днів. «Шахові змагання мені сподобались. Особливо тим, що можна було побачити різноманіття в учасниках: від першокурсників до професорів академії. Життя студентів не повинно обмежуватися лише навчанням, тому подібні заходи просто необхідні», – прокоментував учасник заходу студент політології Микита Голоцван.

У фіналі турніру «Гросмейстер ПІМу» змагалися Вадим Новак та Роман Лукавенко. У нелегкій боротьбі перемогу вдалося вибороти студенту-політологу Вадиму Новаку. Переможець поділився своїми враженнями: «Змагання тривали у запеклій боротьбі. Перемогти вдалося нелегко, адже всі учасники були гідними отримати першість».

Загалом у змаганні взяло участь близько 20 осіб. Організатори та студенти висловили також сподівання, що такий захід відбуватиметься й надалі на нашому факультеті, адже привернув увагу студентів та викладачів з інших факультетів університету.

«Дякуючи нашому хорошому другові факультету Володимиру Муляру нам вдається організовувати різноманітні турніри, які досить урізноманітнюють життя студентів та викладачів, додають життєвого драйву. Це не перша організаційна та фінансова підтримка факультету від нашого випускника, який після закінчення університету живе життям рідного факультету. Це гарний приклад, відповідальної та ініціативної людини, вартий наслідування», – зазначив декан факультету Віталій Лебедюк.
У лютому 2018 року планується провести черговий турнір з футзалу. Продовження буде!