РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ БРАТСТВА СПУДЕЇВ ФАКУЛЬТЕТУ 2018

Результати виборів на посаду Голови Братства спудеїв факультету політико-інформаційного менеджменту Національному Університеті «Острозька академія» засвідчили відносно високу участь студентів у виборах (39,66% студентів факультету скористалися шансом на волевиявлення).

Цьогоріч на посаду ГБС факультету ПІМ претендували троє кандидатів: студент ІІІ курсу спеціальності «Політологія» Остап Крамар, І курсу «Національна безпека» Богдан Ранець та Яна Ходачук – студентка ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».За результатами волевиявлення студентства факультету голоси розподілилися наступним чином: Остап Крамар – 30,30%; Богдан Ранець – 11,52; Яна Ходачук – 58,18.

Разом з тим, вибори відзначилися невгамовністю прихильників кожного з кандидатів, які голосували по кілька разів та не у відведений час (проголосувати можна було з 9:00 до 18:00). Деканат факультету вітає студентку ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Яну Ходачук з перемогою у виборах на посаду Голови Братства спудеїв факультету політико-інформаційного менеджменту Національному Університеті «Острозька академія»!

Ми сподіваємось на плідну співпрацю та втілення передвиборчої програми.