Команда викладачів факультету ПІМ виборола друге місце у змаганнях з волейболу

У Національному університеті “Острозька академія” у неділю, 18 березня, відбулися змагання з волейболу серед викладачів. Команда факультету Політико-інформаційного менеджементу здобула друге місце.

Змагання відбулися у рамках щорічної спартакіади “Здоров’я”. Загалом участь взяли 7 команд. Шість з них представляли свій факультет, одна – культурно-мистецький центр Острозької академії.

Перше місце виборола команда викладачів економічного факультету, а третє – команда факультету романо-германських мов.

“Під час гри мене переповнювала гордість за те, що у нас такі круті викладачі. Вони найкращі у всіх сферах діяльності. Заради них ми кричали найголосніше, адже вони варті перемоги. З кожним разом все більше переконуюся, що наш факультет – найкращий”,- поділилася своїми враженнями Голова Братства спудеїв факультету ПІМ Яна Ходачук.

Проводила гру кафедра фізичного виховання Острозької академії. Судив змагання директор спортивного комплексу Валерій Ящук.

Вікторія Бродосюк