Представниця ПІМу виборола друге місце у конкурсі «Гальшка року 2018»

У четвер,  22  березня, у  Культурно-мистецькому центрі Острозької академії  відбувся  щорічний конкурс грації та краси «Гальшка року 2018». Представницею факультету політико-інформаційного менеджменту стала студентка 2 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»  Катерина Рябчук.

Учасниця конкурсу гідно представила факультет ПІМу. Катерина разом із командою підготувала номер  в 3 категоріях – «Представлення», «Талант» і  «Заповіт». Оцінювало виступи учасниць журі у складі 7 осіб. За результатами конкурсу Катерина Рябчук виборола 2 місце.

Виступи студентки  були найоригінальнішими. Чимало учасниць у категорії «Талант» підготували пісню, а  Катерина продемонструвала  танець на ходулях. Родзинкою її  декламування  «Заповіту» стали живі скульптури, які вразили усіх присутніх.  За це Катерину Рябчук журі нагородило титулом «Панна артистичність», а керівник відділу культури і туризму Острога Ольга Лозюк відзначила спеціальним подарунком.

Я  дуже рада, що мала можливість представляти факультет ПІМ, проявити себе  та показати те, чим живу. Виступи інших учасниць мені теж сподобалися, було приємно бачити ґрунтовну підготовку та результат. Нам вдалося створити справжнє шоу для глядачів, а це – найголовніше. Щиро вдячна своїй команді та факультету за підтримку і допомогу! Знаю, що для них я – найкраща! Дякую за віру в мене, ПІМ, разом ми – сила! – поділилася враженнями Катерина.

Варто зазначити, що  дівчина знаходилася за крок до перемоги. Голова суддівської колегії Микола Бендюк зазначив:

ПІМ завжди був креативним. Можна було прослідкувати чітку ідею від початку до кінця виступу. Різниця між переможницею і конкурсанткою, яка посіла 2 місце, складає всього 1 бал.

Факультет ПІМ щиро вітає Катерину Рябчук з гідним представленням факультету на конкурсі «Гальшка року 2018» і  зайнятим другим місцем!

Анастасія Фещук