Вийшов збірник матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції у сфері національної безпеки

У збірнику подано матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку», яка відбулася 1 грудня 2017 року у Національному університеті «Острозька академія».

Міжнародна науково-практична конференція була організована кафедрою політології та національної безпеки Національного університету «Острозька академія», науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України, секцією правового забезпечення національної безпеки і оборони Національної академії правових наук України. Також активну участь взяли викладачі та курсанти Національної академії СБУ.

Наукове видання складається з публікацій досвідчених науковців та молодих спеціалістів, що цікавляться сучасними викликами і загрозами у сфері міжнародної та національної безпеки, організацією освітньої діяльності у сфері національної безпеки, проблемами цивільно-військового співробітництва та розвитку військової освіти; основами розвитку права національної безпеки та військового права.

Матеріали учасників представлені у двох тематичних сесіях:

Сесія 1. «Система забезпечення національної безпеки України: проблеми та пріоритети розвитку»;

Сесія 2. «Організація наукової та освітньо-педагогічної діяльності в галузі національної безпеки і оборони».

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ 01-12-2017 (завантажити)

Видання розраховане на широке коло фахівців з політології та національної безпеки, спеціалістів, що працюють в структурах безпеки України, науковців, викладачів, аспірантів, студентів та усіх зацікавлених у розвитку національної безпеки.