Студентка ПІМу стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Студентку 5 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Альону Поліщук нагородили дипломом 2 ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відбулася в Одесі. Захід провели на базі Одеського політехнічного університету.

Перший етап проходив у формі зовнішнього рецензування робіт. За його підсумками судді відібрали  кращі наукові роботи студентів, які пройшли до ІІ туру конкурсу. Загалом відібрали 16 робіт.

Альона Поліщук, студентка 5 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Писати було неважко, тому що ця тема мені дуже цікава й близька. Захищати роботу на конференції також було цікаво. Учасники представили свої роботи на різноманітні теми. Також було надзвичайно компетентне та вимогливе журі, – зазначила Альона Поліщук.

Тема роботи студентки Альони Поліщук – «Маркетинговий менеджмент медіапланування в мережі Інтернет (на прикладі сайтів ВНЗ)». У рамках цієї наукової роботи була розроблена рекламна кампанія для Острозької академії.

Була проведена ґрунтовна підготовка до написання, тому що робота містить новизну, яка стосується медіа-планування рекламної інформації Острозької академії в різні ЗМІ. Саме через це ми подали її на конкурс, – розповіла викладачка Острозької академії та науковий керівник студентки Ганна Охріменко.

Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа неодноразово займали призові місця на різного роду олімпіадах та конкурсах

Ми підготували для вас рекомендації для успішного написання наукової роботи та її захисту від Альони Поліщук та її наукового керівника Ганни Охріменко:

• Потрібно звертати увагу на новизну та практичну значущість.
  • Високий рівень унікальності текстів.
  • Бути готовим до публічного виступу та не боятися аудиторії.
  • Краще прив’язати роботу до реальних організацій.

Вікторія Бродосюк