English club: покращення англійської мови за кухликом чаю

У вівторок, 27 березня, у стінах Острозької академії відбулось перше заняття клубу розмовної англійської «Tea Club». Його ініціатором стала студентська рада факультету політико-інформаційного менеджменту, а організувала й виступила в ролі викладача студентка 3 курсу Анастасія Ткачова.

«Tea Club» – це ідея студентської ради факультету, яка має на меті покращити навички розмовної англійської мови. Саме завдяки неформальній атмосфері студенти відчували себе впевнено та активно висловлювали свої думки. Перше заняття відвідало чимало студентів. До цього долучилися не тільки студенти ПІМу, а й інших факультетів.

Мені дуже сподобався такий формат, це новий досвід для мене. Я отримала більше, ніж очікувала, тому що прийшло дуже багато людей і не тільки з нашого факультету. Сподобалось бути викладачем, адже я хочу вдосконалюватися та допомагати іншим, – коментує Анастасія Ткачова.

Під час заходу студенти познайомилися один з одним та розповіли про своє хобі. Окрім того вони переглянули відео англійською та обговорили його. Студенти також співали пісні англійською. Організатори заходу забезпечили студентів чаєм і солодощами.

Я була на English speaking club два роки тому, але це було більш формально, ніж зараз. Було б краще, якби такі заходи відвідувало більше студентів, оскільки тут справді можна навчитися говорити англійською та подолати мовний бар’єр, що є метою такої зустрічі взагалі, – говорить учасниця розмовного клубу англійської Катерина Анікіна.

«Tea Club» відбувається щовівторка та щочетверга на 6 парі. Початок о 16:55. Вхід вільний.

 

Тетяна Мельник