Завершився набір у команду чирлідерів факультету ПІМ

У вівторок, 27 березня, сформували команду факультету Політико-інформаційного менеджменту з чирлідингу. Відбір проводили голови культурно-масового підрозділу Діана Стаховська та Ярослава Сусла.

Для того, щоб потрапити в команду чирлідерів, необхідно було підготувати номер, який би показав їх талант і спортивну підготовку. Голова культмасового підрозділу студентської ради Діана Стаховська розповіла:

Ми оголосили про те, що стартує набір у команду в соцмеражах. Мені писали студенти, які хотіли взяти участь у цьому і всі вони прийшли, що приємно мене здивувало. Вони дуже гарні, спортивні та комунікабельні, хочуть працювати й робити наш факультет кращим.

Загалом на відбір прийшло 15 студентів та студенток. Перше тренування команди відбудеться у суботу, 31 березня, у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії.

Коли я вирішила взяти участь у відборі в команду, то дуже переживала. Думала, що буде висока конкуренція і я не впораюся. Нам потрібно було показати танцювальний чи інший номер і мені це вдалося. Щаслива, що пройшла і з нетерпінням чекаю початку тренувань, – поділилася своїми враженнями студентка спеціальності «Психологія» Вікторія Дзьоба.

Фото ілюстративне

Чирлідинг – вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту. Нагадаємо, що це один з пунктів передвиборчої програми кандидатки на посаду Голову Братства спудеїв Яни Ходачук, яка виграла вибори. Дівчина стверджує, що цей напрям набирає популярності в Україні, тому його варто започаткувати й в Острозькій академії.

 

Вікторія Бродосюк