Студент-політолог відновлює роботу Острозького дебатного осередку

У четвер, 29 березня, відбулося друге засідання Острозького дебатного осередку в НаУ «Острозька академія». Нині його очолює студент 2 курсу спеціальності «Політологія» Євген Синчук.

Засідання проходило у формі гри в дебати. Євген Синчук пояснив присутнім правила та оголосив тему: «Ця палата введе смертну кару». Участь взяли 4 команди, які мали 15 хв на підготовку промови. Судив гру голова осередку.

Євген Синчук, студент ІІ курсу спеціальності “Політологія”, голова Дебатного осередку

Ідея продовжити роботу Острозького дебатного осередку прийшла до мене спонтанно. Я брав участь у ньому раніше, часто їздив Україною на різні турніри. Тодішня голова осередку Ірина Гоюк поїхала закордон по обмінній програмі, тому я вирішив продовжити її справу, – розповів голова осередку Євген Синчук.

У планах також популяризація дебатів, співпраця з ГО Братство спудеїв і популяризація гри. Голова осередку також розповів, що планує організувати дебати між студентами спеціальності «Національна безпека» у рамках їх навчального процесу.

Я почав грати дебати від першої Осінньої дебатної школи. Це хороша можливість для саморозвитку. Ти можеш навчитися краще висловлювати свою думку, доводити її. Для студентів – це дуже цікаво, адже ми обговорюємо усі сфери життя, – поділився своїми враженнями учасник команди-переможців Богдан Сітарський.

Учасники другого засідання

Нагадаємо, що раніше головою Острозького дебатного осередку була студентка спеціальності «Журналістика» Ірина Гоюк. За час своєї роботи вона проводила засідання осередку та організувала Осінню дебатну школу у 2017 році.

 

Вікторія Бродосюк