«Я цього хочу. Значить, це буде» – під таким гаслом студентам розповіли про обмінні програми

У середу, 4 квітня, в Острозькій академії студентам спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» розповіли про обмінні програми. Лектором виступила студентка магістратури, учасниця обмінних програм Інна Васюк. Дівчина ініціювала лекцію в рамках проходження педагогічної практики.

Якщо ви хочете бути учасником міжнародної програми обміну, то варто намагатися шукати різні можливості, яких нині багато. А також інтенсивно використовувати час, який ви зараз маєте, – зазначила Інна Васюк.

Студентка поділилася власним досвідом та рекомендаціями для отримання успішних результатів. Вона також радила подавати документи на декілька програм водночас, серед яких є:

  • Artes Liberales,
  • Erasmus+,
  • Erasmus Mundus,
  • Study Tours to Poland.

Мене вмотивувала ця лекція. Зрозуміла, що треба працювати наполегливо, щоб було що написати у мотиваційному листі. Варто використовувати свої студентські роки максимально. На пізніших курсах потрібно пробувати й подаватися на такі програми. – ділиться враженнями студентка 1-го курсу Діана Гуцевич.

Лекторка Інна Васюк розповіла про етапи подачі заявки на обмінну програму. Для участі потрібно вибрати найоптимальніший варіант обмінних програм. Після цього необхідно підготувати всі потрібні документи. Особливу увагу варто приділяти написанню мотиваційного листа. Після цього очікувати повідомлення з результатами відбору.

 

Тетяна Мельник