Концерт на тиждень факультету ПІМ: танці, співи та нагородження «Лебединками»

У четвер, 19 квітня,  відбувся звітний концерт факультету Політико-інформаційного менеджменту. Захід проходив у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії.

Цьогоріч факультет відзначив своє тринадцятиріччя. З-поміж усіх запланованих заходів, яскравим та незабутнім був концерт. Участь у ньому взяли студенти факультету ПІМ, а також інших факультетів.

Мені допомагали організовувати цей захід усі присутні тут. Уся студентська рада та викладачі брали участь. Навіть студенти з інших факультетів долучилися. Зокрема, дуже хочу подякувати своїй сестрі Вікторії Дубецькій студентці Інституту права ім. І. Малиновського, – розповіла Голова студентської ради Яна Ходачук.

Студенти презентували свої таланти та вміння. Співали пісні, грали на музичних інструментах, розігрували сценки у форматі КВН та декламували власну поезією. Родзинкою заходу стало нагородження викладачів та студентів у різних номінаціях спеціальними нагородами – «лебединками».

Я очікував, звичайно, меншого, але, коли прийшов на концерт, це було просто неймовірно. Прекрасні виступи,  неймовірні дівчата, які дуже гарно співають і танцюють. Це було просто феєрично. Мені дуже сподобалось. Я задоволений та щасливий, що прийшов та й до того отримав «лебединку», – ділиться враженнями студент Богдан Возруд.

Ведучими заходу стали Юлія Момотюк та Микита Голоцван. На сцені Культурно-мистецького центру  виступила також переможниця конкурсу «Гальшка року 2018» Алла Штенбрехт. До привітань долучилися Голови Братсва спудеїв гуманітарного факультету – Естер Матерян та факультету міжнародних відносин – Павло Пелех.

Тетяна Мельник