У рамках тижня факультету студенти організували квест

У вівторок, 17 квітня, відбувся квест «Той, що біжить лабіринтом».  Захід організували в рамках тижня факультету Політико-інформаційного менеджменту. Ініціатором заходу стала студентська рада.

Участь у квесті взяло 6 команд, серед яких були команди факультетів та команда Братства спудеїв. Учасникам потрібно було розгадати загадки на тему оскароносних фільмів та відомих серіалів і якнайшвидше прибути до наступного місця призначення.

Відносно важко було все організувати, тому що на цьому тижні багато заходів. Через це люди не можуть сконцентруватися, що потрібно робити. Однак прийшло досить багато учасників, вони бігають, шукають – їм цікаво. Це приємно, – розповіла студентка, організаторка заходу Ярослава Сусла.

Організувати квест допомагали волонтери. Вони направляли учасників від одного місця до іншого, якщо ті розгадають загадку. Студентка та волонтерка Ілона Бовгира поділилася своїми враженнями:

Мені здається, що квест був організований не так для учасників, як для волонтерів. У схемі гри дуже важко розібратися. Трудність полягала у тому, що спочатку повідомили, що команд 4, а їх виявилося 6. Однак враження залишилися позитивні.

Перемогу здобули 2 команди – збірна команда гуманітарного факультету та команда Братства спудеїв. Вони виграли торт та вирішили розділити приз на усіх, хто долучився.

Вікторія Бродосюк