Факультет Політико-інформаційного менеджменту відсвяткував своє 13-річчя

З 16 по 21 квітня в НаУ ОА відбулося святкування Тижня факультету ПІМ з нагоди його 13-річчя. Протягом тижня було проведено низку заходів, організованих спільними зусиллями викладачів, Студентської ради факультету та волонтерами. Цьогорічною родзинкою був стиль святкування – «Оскар».

Першого дня, у понеділок, відбулося офіційне відкриття Тижня факультету. З цієї нагоди було проведено зустріч представників факультету зі студентами. Найкращих та найактивніших було нагороджено відзнаками. Також на урочисту частину завітав проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Шевчук, який висловив свої привітання та побажання факультету ПІМ.

Цього ж дня, відбулася акція «Обійми ПІМчика». Суть, якої – подарувати та отримати позитивні емоції завдяки обіймам. Також у понеділок був брейн-ринг, на тему: “А ти зможеш розгадати код ЕНІГМИ?” Його ініціатором була голова наукового підрозділу Студентської ради Анна Бущак.

На наступний день студенти факультету влаштували ярмарку «PIM`S FOOD FEST» та квест «Той, що біжить лабіринтом». Участь у квесті взяло 6 команд, серед яких були команди факультетів та команда Братства спудеїв. Учасникам потрібно було розгадати загадки на тему оскароносних фільмів та відомих серіалів і якнайшвидше прибути до наступного місця призначення.

Третього дня святкування студенти організували співанку під назвою «Рок на віки: мрійникам присвячується». Захід відбувся у невимушеній атмосфері, у академічному парку. До співанки долучилися студенти інших факультетів.

На четвертий день святкування відбувся звітній концерт факультету ПІМ. Ведучими якого, стали студенти Юлія Момотюк та Микита Голоцван. Учасники дивували своїми талантами співу, танців, декламуванню поезій та акторській грі. На завершення концерту Голови Братсва спудеїв гуманітарного факультету – Естер Матер’ян та факультету міжнародних відносин – Павло Пелех висловили свої привітання. Особливістю цього вечора стало вручення спеціальних нагород – «Лебединок» викладачам та студентам факультету в різних номінаціях. Автором цієї оригінальної статуетки став скульптор НаУОА Віктор Архіпов.

Також, цього ж дня було проведено тренінг «Мистецтво безпеки: Голлівуд, спецслужби та Пентагон, спікером якого став викладач Олег Санжаревський. Він розповідав студентам про зв’язок Голлівуду та Пентагону, свої слова підтверджував прикладами – уривками з фільмів.

Анастасія Фещук