Хто став переможцем у змаганні з бадмінтону серед дівчат?

У середу, 25 квітня, вперше в історії Острозької академії відбулось спортивне змагання з бадмінтону в рамках Спартакіади «Здоров’я». Ініціатором заходу став завідувач кафедри фізичного виховання  Генадій Стадніков.

Другий рік поспіль в академії функціонує секція з бадмінтону для дівчат. Більшість студентів протягом року вчилися та удосконалювали свої вміння з цієї гри, а деякі  – упродовж двох років. У змаганні брали участь команди шести факультетів.

Мені дуже сподобалося змагання, оскільки я відчувала справжню конкуренцію. Я знаю, що ми започаткували цей захід, тому вся відповідальність була на наших плечах. А окрім того, змагання зараховується як залік з фізичного виховання, що є набагато цікавішим, – коментує учасниця Тетяна Мельник.

Змагання з бадмінтону – це як підсумок усіх навичок, набутих під час тренувань. Кожна учасниця мала змогу проявити себе та допомогти своїй команді  виграти. Призові місця розділили такі факультети: політико-інформаційний  менеджмент – третє місце, факультет романо-германських мов – друге, а перше місце – економічний.