Люди, як кораблі: відбулася співанка у рамках тижня факультету

У середу, 18 квітня, факультету Політико-інформаційного менеджменту  вдалося зібрати усі факультети разом. А об’єднала спудеїв пісня, що лунала далеко за межі академії.

У рамках тижня факультету студенти провели співанку під назвою «Рок на віки: мрійникам присвячується». Захід відбувся у академічному парку. Багато студентів взяло участь, щоб насолодитися атмосферою та подихати весняним повітрям.

Студенти грали на музичних інструментах. Долучилися до співанки переможниця конкурсу «Гальшка року 2018» Алла Штенбрехт та Голова Братсва спудеїв Богдан Михальчук. Вони виконали всіма улюблені хіти гуртів Океан Ельзи, Один в каное, Бумбокс, а також багато інших. Особливо емоційно лунала пісня гурту Скрябін «Люди як кораблі», бо ж саме вона уособлює плинність по морю нашого життя.

Мені здається, що в такі моменти прокидається душа академії. Люблю співанки за їх щирість, – розповідає про свої враження першокурсниця Вікторія Дзьоба.

Іванна Бруяка