На факультеті ПІМ провели наукову конференцію

У четвер, 26 квітня, у стінах Острозької академії відбулась наукова конференція факультету Політико-інформаційного менеджменту до днів Науки. Організаторкою стала Голова наукового підрозділу студентської ради Анна Бущак спільно із заступником декана по науковій роботі Інною Шостак.

Мета наукової конференції – надати можливість студентам поділитися  своїми науковими дослідженнями. Їх теми – актуальні для таких наук, як політологія, психологія, документознавсто та інформаційна діяльність національна безпека, громадське здоров’я.

Насправді наукові конференції в Україні є досить популярними, їх відвідують багато науковців, зокрема молодих, а саме студенти-аспіранти. В Острозькій академії  їх також проводять дуже багато і це є хорошим показником. Але на жаль, студенти так часто беруть в них участь, що не всі конференції відвідує велика кількість студентів. Однак загалом, Україна науково розвивається, а Острозька  академія розвивається разом з нею, – коментує організаторка Анна Бущак.

Вітальне слово виголосив декан факультету Віталій Лебедюк. До привітань долучилися також заступниця декана з наукової роботи Інна Шостак. А також виступила голова студентської ради Яна Ходачук.

Учасниця конференції, студентка Анастасія Федорук поділилася своїми враженнями:

Я люблю наукові конференції. Думаю, що варто активно приймати участь у наукових конференціях, адже це можливість показати свої наукові досягнення та результати співпраці з науковими керівниками.

По закінченню молодих науковців нагородили сертифікатами. Та  завершальною нотою конференції стало частування смаколиками та подарунки для усіх присутніх у вигляді збірників наукових праць факультету.

Тетяна Мельник