Спартакіада «Здоров’я»: футбольна команда факультету гідно показала себе

У вівторок, 24 квітня, відбулися змагання з міні-футболу серед команд факультету Національного університету «Острозька академія». Вони пройшли у рамках спартакіади «Здоров’я».

Як на мене, то на змаганнях команда ПІМу проявила себе достатньо непогано. Отримали поразку від команди міжнародних відносин, тільки через те, що розслабились після першого голу, але нам вдалося зібратися і показати гарну гру проти не менш сильної команди: Гуманітарного факультету, отримавши перемогу 2:0 і вибороли право змагатися за третє місце. Щодо гри гравців немає ніяких питань, оскільки всі виклались на 100%, – розповів капітан команди факультету з футболу Дмитро Тарасюк.

Команда факультету Політико-інформаційного менеджменту гідно представила факультет та посіла 4-е місце у загальному рейтингу. Хлопці здобули перемогу у грі з Гуманітарним факультетом, однак програли команді Міжнародних відносин та команді факультету Права ім. І. Малиновського.

Хлопці трималися добре. Ігри були насиченими, та не вистачило злагодженої гри. Найбільш прикрим є те, що нам забивали в останні секунди, – поділилася своїми враженнями студентка, Голова спортивного підрозділу Алла Яковишина.

Змагання з міні-футболу є частиною щорічної спартакіади «Здоров’я». Організатором усіх змагань є кафедра фізичного здоров’я Острозької академія. Мета спартакіади – заохочувати студентів до здорового способу життя та підтримувати командний дух.

Емоції від гри були доволі різними, я розумів що ми показали гарну гру, але розумів і те, що перемога була в нас в руках, а ми її просто не втримали. Радий, що є хороша команда, з якою ми ще зможемо показати гарний результат. У майбутньому хочу, щоб ми боролися до останньої секунди матчу, і не втрачали те, чого заслуговуємо!, – додав Дмитро Тарасюк.

Вікторія Бродосюк