Кафедра Громадського здоров’я провела майстер-клас з надання першої допомоги та нагородила переможців конкурсу есе

У вівторок, 8 травня, кафедра Громадського здоров’я провела нагородження переможців конкурс есе на тему «Що таке громадське здоров’я» серед учнів шкіл. А також організувала майстер-клас з надання першої невідкладної медичної допомоги. Тренінг пройшов під гаслом «Не бути байдужим, не пройти повз».

Захід приурочений до Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного. Студенти мали змогу провести тренування на манекенах, обговорити поведінку в екстремальних ситуаціях.

«Ми не повинні бути лікарями, щоб зрозуміти, що людині потрібна допомога. Головне не пройти повз», — підкреслює тренерка із навчання населення наданню навиків першої допомоги Марія Бєлікова.

Окрім цього, тренерка розповіла про особливості надання першої невідкладної допомоги новонародженим.

Активну допомогу у проведенні заходу надала також медична співробітниця Анна Голубош. Завідувач кафедри Громадського здоров’я Ігро Гущук також розповів присутнім про розвиток спеціальності в Острозькій академії та презентував новітні технології, які використовують в навчанні.

Фото – Олександр Бондар