Розпочалася ХІ Міжнародна наукова конференція

У Національному університеті “Острозька академія” розпочалася  міжнародна наукова конференція “Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур”. Вона триватиме 18 та 19 травня.

Організували захід кафедра культурології та філософії Гуманітарного факультету спільно з кафедрою документознавства та інформаційної діяльності факультету Політико-інформаційного менеджменту. Офіційне відкриття відбулося у залі засідань вченої ради о 11:00.

Відкрив конференцію завідувач кафедри культурології та філософії Микола Зайцев.

Наступним із вітальним словом виступив проректор з наукової-педагогічної роботи Дмитро Шевчук.

Зараз матеріали конференції вже в опрацюванні. До кінця травня ми плануємо опублікувати збірку цих наукових робіт. А сьогодні очікую плідних дискусій, – зазначив Дмитро Шевчук.

Такий захід проводять вже в одинадцяте. Вперше конференцію організували у 2007 році. Другий рік поспіль до її організації долучилася кафедра Документознавства та інформаційної діяльності факультету Політико-інформаційного менеджменту.

Юлія Маслова, заступниця декана з виховної роботи факультету ПІМ розповіла:

Сьогодні наука тяжіє до міждисциплінарності. Така конференція допомагає нам зрозуміти питання глибше та з різних сторін. Ми раді, що стали співорганізаторами конференції. Наука не терпить одинокості. Лише міждисциплінарність може допомогти осягнути нові істини і отримати нові знання.

Учасники конференції поділені на 3 секції для дискусій. До заходу також долучилися студенти-першокурсники спеціальності Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Після закінчення конференції заплановано неформальне спілкування. Наступного дня, окрім виступів та дискусій учасників,  відбудеться екскурсія містом Острог та університетом.

Вікторія Бродосюк