Школярам розповіли про навчання на факультеті ПІМ

Студенти факультету Політико-інформаційного менеджменту завітали у різні школи України та розповіли про навчання в університеті. Вони також розповіли про Центр професійної та кар’єрної орієнтації.

Такий центр функціонує на базі Національного університету «острозька академія». Його створено в межах проекту «Підвищення конкурентоспроможності випускників університету на ринку праці України та Білорусії через мережу створених регіональних транскордонних консультаційних центрів професійної орієнтації та консультування» програм співробітництва України та Білорусії.

Голова профорієнтаційного підрозділу факультету ПІМ Ганна Абрагамовська розповіла:

«На мою думку, такі заходи є надзвичайно важливими. Варто тримати в курсі абітурієнтів і розповідати про всі перспективи, які дає навчання в Острозькій академії. Також чудово, що у нас створений такий центр. З власного досвіду знаю, наскільки багато всього потрібно зважити, преш ніж обрати майбутню професію».

Школярам розповіли як обрати фах для себе, як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та до якого вишу варто піти навчатися.

Вікторія Бродосюк