Студенти організували брейн-ринг на тему Євробачення

У середу, 16 травня, студенти факультету Політико-інформаційного менеджменту організували брейн-ринг на тему відомого музичного конкурсу Європи. Захід відбувся під назвою «Євробачення: все, що ви хотіли знати».

Ініціатором брейн-рингу стала студентська рада факультету. Організував подію волонтер наукового підрозділу Тарас Токмина. Участь у брейн-рингу взяло 3 команди. Долучилися також студенти з інших факультетів, зокрема Міжнародних відносин, факультету Романо-германських мов та Гуманітарного.

Те, що захід прийшов у своє втілення – важка праця. Я майже нічого не розумію в конкурсі «Євробачення», ніколи ним не цікавився. Однак студенти проявили ініціативу та допомогли підібрати питання, лишилося лише обрати найцікавіші з них. Задоволений, що це відбулося та викликало інтерес у студентів, – розповів організатор, студент Тарас Токмина.

Команди складалися переважно з 2-3 людей. Студентам потрібно було правильно та швидко відповісти на 20 запитання на тему Євробачення. Переможці отримали солодкий приз – торт. Студентська рада факультету ПІМ пригощала солодощами також усіх, хто долучився.

Учасник команди переможців, студент факультету Міжнародних відносин Ігор Возюк поділився своїми враженнями:

Якщо чесно, то Євробаченням я цікавлюся з того часу, колу конкурс виграла представниця України Джамала. Цей захід для мене цікавий, тому що організований відразу після завершення конкурсу 2018 року. Маю певний багаж знань з цієї теми, тому вирішив перевірити свої сили.

Нагадаємо, фінал пісенного конкурсу Євробачення-2018 відбувся у суботу, 12 травня, у Лісабоні. Перемогу здобула представниця Ізраїлю Netta.

Вікторія Бродосюк