Вийшов новий збірник студентських наукових записок

Збірник студентських наукових записок серії “Соціально-політичні науки” – це наукові доробки студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, частина з яких була представлена на VІI Міждисциплінарній науково-практичній конференції студентів та молодих учених: «Актуальні питання соціально-політичних наук: політологія, психологія, національна безпека, громадське здоров’я, документознавство та інформаційна діяльність», що проходила в університеті 26 квітня 2018 року.

Збірник, як і наукова конференція, має міждисциплінарний характер. У ньому представлені дослідження, в яких розкриті питання політичного іміджу України та демократичних процесів у нашій державі; проаналізовано особливості обдарованості молодших школярів та молоді, готовність особистості до змін, самомоніторинг, формування відповідальної поведінки, вплив інтернету на благополуччя підлітків; а також проблеми маркетингу, реклами, етнічних стереотипів, бренду міста тощо.

Матеріали збірника можуть бути корисними для студентів спеціальностей політологія, психологія, документознавство та інформаційна діяльність, національна безпека, громадське здоров’я, а також усім, хто цікавиться цією проблематикою.

Ознайомитися із збірником можна за посиланням:

Інна Шостак,
к.і.н., доцент кафедри політології та національної безпеки,
вчений секретар Національного університету “Острозька академія”