До дня довкілля студенти посадили дерево

У четвер, 31 травня, факультет Політико-інформаційного менеджменту провів акцію до “Дня довкілля та боротьби з шкідливими звичками”. Декан факультету Віталій Лебедюк, його заступниця з виховної роботи Юлія Маслова та студентська рада щороку традиційно організовують цю подію.

Студенти спеціальностей “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, “Національна безпека”, ” Психологія” та “Політологія” виявили ініціативу та охоче долучилися до акції. Спільно вони посадили клен, привезений з Волинської області.

Мені сподобалось, бо було дуже цікаво та корисно. Посадивши дерево, ми зробили ще один крок до покращення екології, озеленили територію Острозької академії. Студенти різних спеціальностей працювали разом, і це, безсумнівно, робить нас дружнішими. Адже, ми – одна велика дружня сім’я, – поділилась своїми враженнями студентка факультету, учасниця акції Діана Гуцевич.

Студенти захопилися процесом посадки дерева, адже вони бачать результати минулорічних акцій. Клен ростиме позаду академії перед стадіоном. Вони впевнені, що клен з легкістю адаптується до острозької землі.

Мельник Тетяна