Представники поліції зустрілися зі студентами факультету ПІМ

До Острозької академії, 18 вересня, завітали представники поліції міста Рівне та провели лекцію для студентів. Усі охочі також могли задати свої питання полісменам.

Зі студентами спілкувалися начальник Патрульної поліції Рівненської області Сергій Мерчук, поліцейські Олександра Хохлова та Іванна Боярківська. Вони розповіли студентам про специфіку своєї роботи, а також про те, як проходить їх день на службі. Окрім того, полісмени охоче поділилися з аудиторією різноманітними випадками, які часто трапляються на роботі. Гості розповідали студентам про переваги та недоліки своєї роботи, поділилися власним досвідом та корисними порадами.

Порядок у країні починається з нас, – саме з таких слів розпочав зустріч зі студентами факультету політико-інформаційного менеджменту начальник Патрульної поліції Рівненської області Сергій Мерчук.

Студенти задавали багато питань, зокрема найбільше цікавила тема корупції в Україні та методи боротьби з нею.

Ми повинні починати змінювати себе і викорінювати не тільки тих, кому пропонують хабар, але й тих, хто пропонує його дати, – відповіла Іванна Боярківська.

За два роки нашої служби ми не зафіксували жодного прояву хабарництва у наших стінах. Мова про хабарництво у стінах Острозької академії не йде взагалі, бо це неможливо в такому закладі, – додав Сергій Мерчук.

Поліцейські дали студентам настанови для майбутнього, побажали приймати правильні рішення, вдалого навчання та мирного неба над головою.

Діана Левосюк