Відбулося знайомство представників деканату та студентської ради факультету з першокурсниками

У четвер, 13 квітня, відбулася зустріч-знайомство з представниками деканату та студентської ради факультету політико-інформаційного менеджменту. Захід відбувся у бібліотечному парку академії у невимушеній атмосфері. Студенти-першокурсники більше дізналися про навчання та студентське самоврядування в Острозькій академії.

Ми робимо таку зустріч, щоб подолати психологічний бар`єр. Запам`ятайте для себе такі речі: спілкуйтесь з колегами, не замикайтесь в собі та завжди будьте лідерами. Не втрачайте жодної можливості та проявляйте ініціативність, – закликав студентів декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

Після своєї промови декан факультету провів інтерактив з першокурсниками. Він подарував журнал та книгу зі своєї бібліотеки студентам, які перші правильно відповіли на два різних запитання. Таким чином Віталій Лебедюк показав, як важливо ділитися ідеями, створювати різноманітні проекти та організовувати цікаві заходи.

Продовжила зустріч заступниця декана з навчально-виховної роботи Юлія Маслова:

Приємно бачити наших першокурсників! Упевнена, що найбільш креативні та найкращі студенти обрали наш факультет! Зичу всім неймовірної активності, потужної мотивації та незабутніх студентських років! А також знайти себе та своє кохання в ОА!

Голова студентської ради факультету Яна Ходачук розповіла про роботу самоврядування, організацію навчального життя студентів, дозвілля, спортивні заходи та відпочинок. Також вона представила студентську раду першокурсникам.

Головною родзинкою знайомства стала акція під назвою «Листи собі», яку організувала студентська рада факультету спільно з викладачами. Її суть полягає у тому, щоб написати лист зі своїми цілями та бажаннями на наступні 4 роки навчання в університеті. Вони зберігатимуться в деканаті, а прочитати їх знову студенти зможуть на власному випускному.

Я дуже рада, що саме на нашому факультеті зустрічі з деканатом та студентською радою проходять у такій неформальній атмосфері. Обожнюю промови нашого декана, співи, написання побажань першого курсу на майбутнє та просто по-справжньому теплу сімейну атмосферу, – розповіла  Яна Ходачук.

Студенти другого курсу  спеціальності громадське здоров’я грали на гітарі й співали, таким чином, влаштувавши невелику співанку. До них приєдналися усі присутні. У такій неформальній атмосфері студенти  спілкувалися та ділилися враженнями від перших тижнів навчання в академії.

Такі зустрічі надзвичайно цікаві. Це можливість відволіктися від навчання на парах та познайомитись зі студентами інших спеціальностей. Класно, що це відбувається в парку, адже можна послухати музику та подихати свіжим повітрям, – поділився своїми враженнями студент спеціальності національна безпека Гліб Манін.

Любов Дмитрук