Перша зустріч Дебатного клубу в Острозькій академії

У Національному університеті «Острозька академія» відбулося перше засідання дебатного клубу в новому навчальному році. Захід організував керівник Острозького дебатного осередку Євген Синчук у вівторок, 18 вересня.

Метою засідання було презентувати дебатний клуб студентам, які не брали у ньому участі раніше. Присутнім розповіли про те, що таке дебати та як функціонують подібні клуби в Україні та світі. Студенти ознайомилися з правилами гри і спробували свої власні сили. Темою першої гри стала «Ця Палата шкодує про тотальне використання технологій у вихованні дітей».

На базі Острозької академію функціонує Острозький міський осередок Федерації дебатів України з осені 2015 року. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Федерація дебатів України» (ВМГО «ФДУ») була створена в 2011 році. Основними завданнями організації є інтелектуальний розвиток молоді,  залучення її до вирішення актуальних суспільних проблем, розвиток риторичних навичок та вміння переконувати, подолання страху публічних виступів. Для цього проводять ігри дебатів у британському форматі.

Члени організації беруть участь у щотижневих засіданнях Острозького дебатного клубу, місцевих та всеукраїнських дебатних турнірах та лігах, а також дебатних школах.

Нагадаємо, що Євген Синчук – студент 3-го курсу спеціальності «Політологія». Він відновив роботу Острозького дебатного осередку  й продовжує його функціонування нині. У планах керівника осередку – організація дебатної школи 2018, де кожен охочий зможе отримати навички ведення дебатів та зможе зіграти повноцінну гру.