Для студентів 3 та 4 курсу поліцейські провели лекцію

У Національному університеті «Острозька академія» представниці патрульної поліції міста Рівне провели лекційне заняття для студентів 3 та 4 курсу факультету політико-інформаційного менеджменту. Лекторками були дві полісменки: інспектор зв’язків з громадськістю, капрал Тетяна Ятчук та старший лейтенант Іванна Боярківська. Модератором події була старша лаборантка факультету Оксана Миненко.

Полісменки розповідали про свою діяльність та різні випадки життєвого досвіду. Давали  рекомендації щодо майбутнього та закликали долучатися до того, щоб змінити країну на краще, починаючи з себе. Кожну свою справу робити якісно та на усі 100%.

Людська байдужість – це найгірше, що є зараз у суспільстві. Це головна причина того, що у нас є злочинність й багато інших проблем. Я не дозволяю у своєму житті байдужості та закликаю вас так робити, – дає пораду  Іванна Боярківська

Присутні ставили питання щодо специфіки роботи поліцейського, а також запитували як діяти в різних життєвих ситуаціях. Представниці поліції легко знайшли спільну мову зі студентами, оскільки одна з лекторок навчалася в Острозькій академії.

В цьому закладі нас навчили не брати хабарі, тому бути некорумпованим поліцейським для мене дуже просто. Ви тут живете у сприятливому і чистому середовищі. Беріть це з собою у ваше подальше життя, – коментує Іванна Боярківська.

Тетяна Мельник