Міжнародний день миру: студенти писали листи з побажаннями для військових

Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту провели акцію, приурочену Міжнародному дню миру. У п’ятницю, 21 вересня, студенти писали листи військовим, а також листівки з побажанням миру. Окрім того, учасники акції підготували для воїнів паперових голубів як символ миру.

Ініціатором такого заходу стала студентська рада факультету спільно з викладачами. Усі листи й листівки з побажаннями студенти передадуть волонтерам. Вони ж у свою чергу відправлять їх військовим.

Акція до Дня миру була присвячена написання листів для бійців АТО , а також ми відправимо їм маленьких талісманів – голубів миру. Цим ми хотіли нагадати людям,що відбувається у нашій країні на Сході. Ми хотіли, щоб усі долучилися до акції, об’єдналися і всю нашу позитивну енергетику передали хлопцям на схід, – прокоментувала голова Братства спудеїв факультету ПІМ Яна Ходачук.

Представники факультету політико-інформаційного менеджменту неодноразово влаштовували різноманітні заходи для підтримки воїнів АТО. А також долучалися до благодійних акцій, які організовувала ГО «Братство спудеїв» .

Я рада долучитися до такого дня, який відзначають у всьому світі. Нехай це лише малесенький внесок на шляху до миру, однак він є. Ми не лишилися осторонь і мали нагоду підтримати українських військовослужбовців, – поділилася своїми враженнями студентка Діана Подзюбанчук.

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Указом Президента від 5 лютого 2002 року. Нині Організація Об’єднаних Націй закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день відзначають для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

Вікторія Бродосюк