В Острозькій академії ожили давні легенди та привиди

У четвер, 4 жовтня, в Острозькій академії організували квест «Старий монастир». Такий захід має на меті познайомити студентів першого курсу з історією своєї Альма-матер та відчувати її атмосферу на повну.

Традиційно, кожен факультет представляє одна команда, яка складається з невеликої кількості осіб – від 3 до 7. Учасники повинні виконати певні завдання у визначених місцях – станціях. Головне правило — суворо дотримуватися вказівок провідника групи. Гру ускладнювало те, що учасники повинні були виконувати усе мовчки та не розмикаючи рук.

Мені дуже сподобалася атмосфера, яка панувала в цей вечір в академії. Були цікаві й доречні завдання і, звісно, неймовірний грим й акторська гра студентів-волонтерів. Обов’язково радитиму сходити наступного року першокурсникам, та полоскотати свої нерви, – поділилася своїми враження студентка першого курсу спеціальності «Політологія» Карина Захарова.

Квест організовуло ГО «Братство спудеїв», зокрема значну роль відіграв волонтерський корпус Острозької академії. Захід розпочався у темряві о 8 годині вечора біля старомонастирського корпусу НаУО. Студенти представили театральне дійство, поставши у образах княжни Гальшки Острозької, її матері Беати та її третього чоловіка Гурки. Після представлення учасники повинні були розпочинати гру й виконувати різноманітні завдання.

Нам потрібно було зробити великий обсяг роботи за короткий період. Окрім того, ще треба було все прорахувати та купити реквізит. Щодня ми проводити репетиції та придумували подарунки для переможців. Можливо дещо вийшло не так як хотілося, можливо на дещо не вистачило часу, але, коли після квесту ми подивилися на ці задоволені очі наших учасників, то зрозуміли, що все зробили так, як треба, – розповіла одна з організаторок гри, студентка Оксана Безпалько.

Команда факультету політико-інфораційного менеджменту показала гарний результат. Однак перемогу здобула команда гуманітарного факультету, вони отримали солодкий приз від організаторів.

Авторка матеріалу і фото Діана Левосюк