До Дня Острозької академії та Дня захисника Вітчизни студенти ПІМу організували «Козацькі забави»

У вівторок, 15 жовтня, у Національному університеті «Острозька академія» відбулися спортивні змагання під назвою «Козацькі забави». Організатором стали викладачі та студенти спеціальності «Національна безпека». Ведучими заходу були студенти Острозької академії Ніка Федорчук та Євгеній Охмак.

Участь у заході взяли 6 команд з першого та другого курсу спеціальності «Національна безпека», а також 2 команди студентів Острозького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Судили змагання колегія чотирьох суддів на чолі з деканом факультету політико-інформаційного менеджменту Віталієм Лебедюком.

Команди змагалися у 6 конкурсах на силу, швидкість та креативність. Перемогу здобула команда студентів другого курсу Острозької академії «Козацька воля». Друге місце посіла команда під назвою «Хлопці-характерники»,  третє ж місце отримала команда «Отамани в камуфляжі».

До свята Покрови, Українського козацтва, Дня Захисника України спільно з деканатом виникла ідея більше розповісти про студентство спеціальності «Національна безпека». Це був свого роду виклик позмагатися між собою у фізичній підготовці, кмітливості, творчості. Для студентства це гарна нагода представити себе, згуртуватися. Було приємно споглядати за їхнім запалом, енергією, прагненням перемоги. Направду здивували творчими номерами, мали нагоду побачити скільки ще талантів в учасників та учасниць. Сподіваюсь, що це стане гарною традицією. Це справді був їхній конкурс від ідей щодо організації і до його проведення. Багато було несподіванок, тому і суддівство викликало захоплення. – ділиться враженнями куратора першого курсу групи «Національна безпеки, викладачка кафедри політології і національної безпеки Наталія Малиновська.

Особливістю заходу стало його відкриття учасниками школи бойового гопака «Сварог» з міста Нетішин, одним з учасників якої є студент-першокурсник «Національної безпеки» Родіон Новза-Федюк. Хлопці представили традиційний український козацький танець. До «Козацьких забав» долучилися також глядачі. Ведучі провели конкурс й серед них, а саме потрібно було продовжити приказки та прислів’я на тему козаків. Солодкий приз отримував той, хто першим правильно доповнив твердження.

Вікторія Бродосюк