Студенти факультету ПІМ здобули 3 місце у змаганнях з настільного тенісу

У Національному університеті «Острозька академія» відбулися змагання з настільного тенісу. Вони тривали з 12 по 14 листопада. Команда факультету політико-інформаційного менеджменту виборола 3 місце.

Змагання проходили в рамках щорічної спартакіади «Здоров’я». Її організовує кафедра фізичного виховання Острозької академії спільно зі студентами університету. Цьогоріч участь взяли 5 учасників з факультету ПІМ: Олег Головатюк, Андрій Супрунчук, Данило Лешневський, Алла Яковишина та Діана Подзюбанчук.

Грали досить добре, але трохи не вистачило тренувань. Також були сильні суперники. Однак наша команда гідно представила себе і факультет. Я пишаюся нами», – прокоментувала студентка Алла Яковишина.

Спартакіада «Здоров’я» – це комплекс змагань з різних видів спорту, які тривають протягом всього навчального року. Усі результати факультетів підсумовується. Перемагає той факультет, який здобув найбільше балів у підсумку.

Вікторія Бродосюк