Письменник Сергій Гридін завітав до Острозької академії та поспілкувався зі студентами

У четвер, 22 листопада, студенти факультету політико-інофрмаційного менеджменту Острозької академії організували зустріч з письменником Сергієм Гридіним. Він презентував свої книги та відповів на запитання присутніх на заході.

Ініціатором та організатором стала Голова Братства спудеїв факультету ПІМ  Яна Ходачук спільно з сином пана Сергія, студентом Інституту права ім. І. Малиновського Олександром Гридіним. Зустріч відбулася у неформальній й теплій атмосфері. Пан Сергій розповідав історії про написання книг та жартував разом з аудиторією.

Мені надзвичайно імпонує саме цей автор, адже він пише дуже цікаво. До того ж його ще ніхто до цього не запрошував до Острозької академії на зустріч саме в такому форматі. Від заходу я отримала безліч позитивних емоцій і вийшла з аудиторії з посмішкою на обличчі, – розповіла Яна Ходачук.

Він коротко презентував усі свої доробки та розповів, що прототипом багатьох герої став його син Сашко.

Я дуже люблю Острозьку академію. Насправді, ще до того, як тут розпочав своє навчання мій син, я організовував екскурсії для охочих відвідати університет. Мені подобаються відкриті відносини між викладачами й студентами, що робить Острозьку академію справді унікальною, – поділився Сергій Гридін.

Сергій Гридін – це український дитячий письменник, родом із міста Здолбунів. Нині працює директором Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності. Написав трилогію про комп’ютерний вірус Федько та ще 7 книг.

Вікторія Бродосюк