Студенти організували акцію до Дня боротьби з тютюнопалінням

15 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням. За результатами опитування Міністерства охорони  здоров’я за 2017 рік, в Україні курять понад  7 мільйонів осіб. Щороку від хвороб, спричиненими цигарками, помирають мільйони людей у світі. З них близько 900 тисяч – пасивні курці.

У четвер, 15 листопада, студенти Острозької академії провели акцію проти тютюнопаління. Вони пропонували курцям віддати ту суму, яку коштує пачка цигарок, для купівлі інгалятора у дитяче відділення Острозької районної лікарні.

Ініціатором заходу стала кафедра Громадського здоров’я спільно з адміністрацією НаУ «Острозька академія». Її підтримали та долучилися студенти другого курсу спеціальності «Громадське здоров’я» та викладачі кафедри Наталія Кулеша та Анна Гільман.

Ми провели акцію, яка полягала у тому, щоб курець відмовився від цигарок. Реакція кожного студента, до якого ми зверталися, була різною, однак більшість підтримали нашу ідею. Мені здається, що  такі акції допоможуть людям задуматися над тим, що ейфорія від цигарок – це не те, що робить щасливими. Навпаки ж, тютюнопаління – це одна з головних проблем сьогодення, – розповіла учасниця акції Ірина Карпович.

Бродосюк Вікторія