Студенти та викладачі спеціальності «Громадське здоров’я» прослухали курс професійного вдосконалення

6 грудня у м. Луцьк студентство та викладачі спеціальності «Громадське здоров’я» НаУ «Острозька академія» прослухали курс професійного вдосконалення у рамках Всеукраїнської тренінг-програми «Мистецтво лікування».

Учасники заходу мали можливість отримати корисну інформацію від провідних експертів медичної галузі, пройти безкоштовні обстеження та взяти участь у розіграші призів.

Також до наукової дискусії програми долучився  завідувач кафедри громадського здоров’я, доцент, кандидат медичних наук, Гущук Ігор Віталійович. У рамках своєї доповіді, викладач Острозької академії, піднімав питання реформування системи охорони громадського здоров’я в Україні.

По завершенню конференції студенти мали можливість прогулятись визначними луцькими вуличками, відвідати Замок Любарта та дізнатись чимало цікавих розповідей про історичну спадщину міст Волині.